Novinka ColonFit proti zácpě!

ColonFit
ColonFit

Nedostatek vlákniny a stres

Lékaři potvrzují, že naše zdraví souvisí s čistotou střeva. Většina lidí středního věku má ve střevech 1,5 až 7 kg nestrávených zbytků, které střeva ucpávají, tyto nestrávené zbytky jsou vysoce toxické a potlačují funkci imunitního systému, způsobují plynatost, nadýmání a zpomalují proces trávení. Fastfoody, bílé pečivo, stres a rychlý životní styl našemu trávení také zrovna nepomáhají.

Dle rádců pro zdravá střeva bychom měli zařadit do svého jídelníčku potraviny bohaté na vlákninu, bez které se naše střeva neobejdou. Člověk by měl denně zkonzumovat 25-35 g vlákniny, nejlépe ze zeleniny a ovoce, ovšem praxe je taková, že v průměru přijmeme v potravě sotva polovinu této dávky. Pokud se nechceme od rána do večera přejídat banány a čočkou, tak bychom měli sáhnout po účinném produktu, který doporučuje sama příroda.

Čím déle na toaletě, tím více lajků

100 % rostlinný produkt ColonFit je novinkou na trhu. Vláknina, probiotika, prebiotika a trávicí enzymy se harmonicky doplňují a mílovými kroky putují k cíli, který se zdá pro mnohé nedosažitelný. Někteří z nás stihnou přečíst 2 lifestylové časopisy, napsat 4 komentáře k legračním příspěvkům svých přátel na Facebooku a olajkovat 10 fotek roztomilých pandích mláďat, než nadejde TA chvíle. Jestli patříte mezi tyto jedince, tak se nemusíte bát. Nejste totiž sami. Zácpou trpí asi 25 % dospělých. Třikrát více postihuje ženy než muže. Ve věku nad 65 let trápí až 40 % lidí. První zmínky o zácpě pocházejí ze starověké Číny a jsou 3 až 4 tisíce let staré! Ptáte se správně: „to za tu dobu ještě nikdo nepřišel s přírodním nenávykovým produktem?!“.

Zácpa a hemoroidy? Pro ColonFit žádný problém!

COLONFIT je potravina pro zvláštní lékařské účely určená pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech. Obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium, u které bylo prokázáno, že dieteticky pomáhá při poruchách motility střev, které jsou doprovodným příznakem zácpy. Vláknina Psyllium v ColonFitu je schopna absorbovat vodu a zvětšit objem stolice a vytváří tak jemný gel, který stimuluje přirozený pohyb střev. Při každodenním užívání ColonFitu dodáte tělu dostatečný příjem vlákniny a zároveň probiotika - přátelské bakterie a prebiotika - živiny pro jejich růst.

Sport jako hrozba?

Cyklisté určitě ví, kam tímto titulkem směřujeme. Hemoroidy patří k velmi častým onemocněním způsobeným zejména sedavým zaměstnáním, stravou s nedostatkem vlákniny, malým příjmem tekutin, potížemi s vyprazdňováním a u žen bývá nejčastější příčinou těhotenství. A právě v tomto případě nastupuje ColonFit,  u kterého je potřeba dodržovat pitný režim. Více informací o ColonFitu naleznete na stránce www.colonfit.cz a můžete si napsat i o vzorečky, které poskytneme zdarma a doručíme je až k vám domů! 

Copyright © TopNatur | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015