Náš tým

 

Vedení firmy

Lumír Zakravač
výkonný ředitel

topnatur-lumusr-2.jpg

Lumír je výkonným ředitelem firmy TOPNATUR s.r.o. od ledna 2014. Přivítal k nám z vedoucích pozic jedné známé společnosti na výrobu pálenky a vnesl do naší společnosti svěží vítr. Stará se o prosperující chod firmy, každý den nás zahrnuje svými novými nápady a až moc překypuje energií.


Obchod a marketing

Radovan Seibert
obchodní ředitel

topnatur-radek-1.jpg

Radek má na starosti obchod ze všech hledisek. Stará se o to, abyste vždy, ať už v lékárnách nebo zdravých výživách, našli to, co hledáte a potřebujete. Také dohlíží na naše obchodní zástupce a farmaceutické reprezentanty a na jejich kvalitně odvedenou práci.


Iva Honzková
marketingová manažerka

iva-honzkova.jpg

Ivanka je kreativním duchem naší firmy. Je cílevědomá, ambiciózní a vyzná se v marketingových strategiích. I proto má u nás ve společnosti na starosti marketing a to v celého jeho šíři. Připravuje reklamní kampaně, vizuály, grafiku obalů a stará se také o komunikaci přes FB a webové stránky. Nejvíce ji baví cestování, sporty, jízda na motorce a překonávání překážek.


Michaela Kusbachová 
exportní manažerka

michaela-kusbachova.jpg

Naše posila pro zahraniční obchod. Kromě toho, že se Míša stará o rozšiřování portfolia našich zahraničních zákazníků a o udržování přátelských vztahů za našimi hranicemi, každý den po firmě šíří dobrou náladu a nešetří úsměvy...:)

Míša komunikuje se zákazníky z USA, Číny, Maďarska, Polska, Německa, Saúdské Arábie a dalšími.


Martina Mikesková
manažer obchodu

martina-mikeskova.jpg

Martinka k nám přišla z velké společnosti a stará se o správný chod obchodu a zásob. Nikdo jí neřekne na firmě jinak než „naše Martinka“ a mezi její hlavní přednosti patří zodpovědnost, smysl pro detail a pracovitost. Je hlavní spojkou mezi obchodními zástupci a pravou rukou obchodního ředitele. Nejenže dokonale koriguje vše okolo obchodu, ale je také super máma a se svými dvěma dětmi zvládá program i ve volném čase.


Výroba

Ondřej Hruzík
výrobní ředitel

topnatur-ondra.jpg

Plánování výroby, výroba, dohled na kvalitu výrobků a správné technologické postupy při výrobě - to je Ondrova náplň práce.


Michaela Hráčková
manažer kvality

topnatur-muszaa.jpg

Neustále plná energie, aktivní, pracovitá a druhý nejrychleji mluvící člověk ve firmě (1. je Lumír :)), to je Míša. Její prací je dohlížet na kvalitní a hladký průběh výroby, což zvládá bravúrně a odměnou za to všechno jsou firmou získané certifikáty.

Plno práce má Míša i doma, kde ji pro změnu zaměstnávají tři krásné holčičky.


Andrea Dlabajová
technolog

Nová posila do týmu výroby, která k nám dorazila z Fakulty technologické na UTB ve Zlíně. Podílí se na vývoji nových výrobků a snaží se o neustále zdokonalování technologických postupů v naší společnosti.


Účetnictví

Hana Držálková, Petra Iržáková, Jitka Gerychová

topnatur-3-holky.jpg

Holky na účtárně se starají o správný tok financí, vystavování a přijímaní faktur a další (nám obyčejným smrtelníkům nepochopitelné:)) administrativní záležitosti.


Obchodní zástupci

Libor Zakravač - Jižní Morava

topnatur-libor.jpg

Liborovi stačí jeho region jen závidět. Takový by každý chtěl :). Ano, jezdí ke svým zákazníkům po jižní Moravě. A každý den s úsměvem od ucha k uchu :)

Pro zobrazení kontaktu klikni na fotku.


Petr Slováček 

topnatur-petr.jpg

Petr je ze všech obchodních zástupců služebně nejstarší. O své zákazníky se stará co nejpečlivěji a jezdí napříč celou Českou i Slovenskou republikou. Má na starosti zákazníky pekaře :).

Pro zobrazení kontaktu klikni na fotku.


Farmaceutický poradce

Radovan Vytlačil
farmaceutický manažer

Radek je farmaceutický poradce naší společnosti. Obrací se na něj odborná společnost (lékaři, farmaceutičtí pracovníci, sestřičky a výživový poradci) i veřejnost. Do naší kanceláře se vždy vrací s úsměvem, roznáší pozitivní energii a také skládá básně. Pokud nevíte jak se správně a hlavně vyváženě  stravovat, tak je Radek tím pravým kontaktem. 

radek-web.jpg


Copyright © TopNatur | Tvorba webových stránek: ImperialMedia 2015