Soutěž s Evropou 2 o ColonFit!

Soutěž na Evropa 2 od pondělí 19. prosince do soboty 24. prosince 2016.

Evropa 2 a TOPNATUR ti přinášejí možnost vyhrát pobyt pro 2 osoby na 2 noci ve Wellness hotelu Horal nebo nákupy produktů TOPNATUR v hodnotě 5 000 Kč.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem a Patrikem od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na jejich signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o voucher na nákup produktů přes e-shop Topnatur.cz v hodnotě 5 000 Kč.

Na Štědrý den výherce získá dárkový poukaz pro 2 osoby do Wellness hotelu Horal, který je součástí Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, na ubytování pro 2 osoby včetně snídaně, večeře a s neomezeným vstupem do wellness.

TOPNATUR
Společnost TOPNATUR je českou společností, která se již 20 let stará o Vaše zdraví.

Výrobek ColonFit od společnosti TOPNATUR je 100% přírodní, patentově chráněný, produkt obsahující unikátní kombinaci rozpustné vlákniny, probiotik, prebiotik a trávicích enzymů, které udržují Vaše střeva v dobré kondici. Pravidelné užívání ColonFitu napomáhá ke správné funkci Vašich střev, protože každý ví, že zdraví začíná ve střevech.

Produkt Green Trio od společnosti TOPNATUR je jedinečnou kombinací tří zelených potravin – chlorelly, spiruliny a zeleného ječmene, jež propůjčují produktu Green Trio své jedinečné schopnosti. Green Trio je spolehlivým společníkem pro Vaši každodenní detoxikaci.

Originální Psyllium fit&slim od společnosti TOPNATUR napomáhá při pravidelném užívání redukci váhy. Účinky látky glucomannan, tzv. tukožroutu, obsažené v tomto výrobku, jsou ověřené klinickou studií a mají za následek snižování tělesné hmotnosti.

Váš tým TOPNATUR :)

 

Copyright © TopNatur | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015