Spolupracujeme s portálem Zdravastreva.cz

Zdravá střeva
Zdravá střeva

Zdraví začíná ve střevech...

Lékaři potvrzují, že naše zdraví souvisí s čistotou střeva. Portál je určen pro nejen osoby trpící zácpou, střídavými průjmy, alergiemi, ekzémy, nádory, ale i pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl a chtějí se informovat o všech způsobech prevence zdravých střev.

Nezávislý portál Zdravá střeva s aktuálními informacemi o zdravých střevech a zdravém životním stylu je to pravé pro všechny, kteří se starají o své zdraví či mají problémy s trávením. Na portálu naleznete články o nemocech a problémech střev, články o prevenci chorob trávicího ústrojí, recepty prospěšné pro střeva a trávení a v neposlední řadě informace o tom jak pečovat o svoji pokožku a jak se správně stravovat. Čeká na vás nespočet receptů pro lepší trávení, smoothie, zdravé nápoje a další "chuťovky", které si jistě zamilujete.

Na portálu se můžete zdarma zaregistrovat do Klubu zdravých střev a využívat tak výhod registrovaných uživatelů. Mezi benefity patří slevy na vybrané potraviny na portálu Pilulka.cz, každý měsíc nová akce pro členy, každý týden nové články a recepty a v neposlední řadě zajímavé informace ze světa klinických studií a novinek na trhu.

Více informací naleznete na www.zdravastreva.cz!

Copyright © TopNatur | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015